Horarios y profesorado

Horarios curso 2018/2019

Contacto profesorado curso 2018/2019

Equip Directiu

Nom Càrrec Mail
Carlos González Martínez Director de l’Etapa cgonzalez@colegiomontesion.es
Cati Galmés Mulet Cap d’Estudis cgalmes@colegiomontesion.es
Paquita Luque Ferrández Responsable Dpt. Orientació pluque@colegiomontesion.es
Cristina Font Ferrer Delegat Pastoral de l’Etapa cfont@colegiomontesion.es

Tutors/es

Tutors/es Curs i Secció Mail
Tomeu Adrover Ferrer 1r A tadrover@colegiomontesion.es
Beti Serra Garau 1r B bserra@colegiomontesion.es
Silvia Gil Pérez 1r C sgil@colegiomontesion.es
Paquita Luque Ferrández 1r D pluque@colegiomontesion.es
Raúl Calle Sierra 2n A rcalle@colegiomontesion.es
Cristina Font Ferrer 2n B cfont@colegiomontesion.es
Mercedes Dopico Tarrafeta 2n C mdopico@colegiomontesion.es
Ramón Pons Mercadal 2n D rpons@colegiomontesion.es

Professorat

Professorat Matèries Mail
Tomeu Adrover Ferrer Filosofia i Ciutadania, Història de la Filosofia tadrover@colegiomontesion.es
Ricardo Navarro Gil Anatomia Aplicada rnavarro@colegiomontesion.es
Raúl Calle Sierra Inglés I, Inglés II rcalle@colegiomontesion.es
Luis Chamorro Bravo Dibujo Técnico I, Dibujo Técnico II, Historia del Arte, Dibujo Artístico I, Dibujo Artístico II, Historia del Mundo Contemporáneo lchamorro@colegiomontesion.es
Mercedes Dopico Matemàtiques Aplicades I, Biologia i Geologia, Química mdopico@colegiomontesion.es
Cristina Font Ferrer Economía de la Empresa cfont@colegiomontesion.es
Cati Galmés Mulet Economía cgalmes@colegiomontesion.es
Silvia Gil Pérez Inglés I, Inglés II sgil@colegiomontesion.es
Carlos González Martínez TIC I, TIC II cgonzalez@colegiomontesion.es
María Grandío Pons Alemán I, Alemán II mgrandio@colegiomontesion.es
Paquita Luque Ferrández Psicología pluque@colegiomontesion.es
Roxana Gimeno Biologia jmasana@colegiomontesion.es
Pedro Mateu Bennássar Física y Química, Física pfmateu@colegiomontesion.es
Bernat Negre Colmillo Religión Católica bnegre@colegiomontesion.es
Joana Mª Noguera Durán Llatí I, Grec I, Llatí II, Grec II, Literatura Universal jmnoguera@colegiomontesion.es
Ramón Pons Mercadal Matemàtiques I, Matemàtiques Aplicades II, Matemàtiques II rpons@colegiomontesion.es
Elisa Rodríguez Clemente Historia del Mundo Contemporáneo, Historia de España, Geografía erodriguez@colegiomontesion.es
Dory Sánchez González Lengua Castellana I, Lengua Castellana II dsanchez@colegiomontesion.es
Beti Serra Garau Llengua Catalana I, Llengua Catalana II bserra@colegiomontesion.es
Guillermo Soler Obrador Educación Física gsoler@colegiomontesion.es
Joan Carles Suau Artizzu Educación Física jcsuau@colegiomontesion.es
Inés Pons Marty Fundamentos de Administración y Gestión ipons@colegiomontesion.es

Dpt. d'Orientació

Dpt. d’Orientació Càrrec Mail
Paquita Luque Ferrández Orientadora pluque@colegiomontesion.es
Leticia Calle Bolívar Psicòloga lcalle@colegiomontesion.es

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.